VI Półmaraton Mikołajkowy

XIV Mikołajkowe Biegi Uliczne

9 grudnia 2018 w Mikołajkach

Wyniki:

1. Zgłoszenia do zawodów w kategorii Open będą przyjmowane przez Internet na stronie:

>> https://elektronicznezapisy.pl/g/Mikolajki_2018.html (link zewnętrzny) <<

oraz osobiście w dniu zawodów od godz. 8:00

2. Grupowe zgłoszenia do biegów dziecięcych i młodzieżowych należy wysyłać na adres uksatoswoznice@wp.pl do 05.12.2018r. oraz w dniu zawodów posiadać wypełnione karty startowe. Zgłoszenia indywidualne w dniu zawodów w biurze zawodów.

3. Uczestnicy biegu 10km oraz Półmaratonu zobowiązani są do dokonania opłaty startowej podczas rejestracji za pomocą systemu DotPay w terminie 5 dni od rejestracji. Młodzież do lat 18, osoby które ukończyły 70 lat oraz posiadające orzeczenie o niepełnosprawności są zwolnione z opłaty startowej.

4. Podczas odbioru numeru zawodnicy muszą posiadać dokument ze zdjęciem celem weryfikacji danych.

5. Informacji o biegach udziela Wojciech Brodowski – 691 669 083. Bieżące informacje będą umieszczane na stronach patronów medialnych.

Do dnia 23.11.2018 r. w formularzu zgłoszeniowym należy podać rozmiar koszulki pamiątkowej uczestnika zawodów. Organizator zapewnia koszulki w dniu zawodów tylko dla zawodników, którzy do wskazanego terminu dokonają zgłoszenia rozmiaru koszulki oraz wpłaty na podane konto. Dla zawodników, którzy dokonają wpisu oraz wpłaty po wskazanym terminie lub w dniu zawodów organizator zobowiązuje się dosłać koszulki pocztą w ciągu 30 dni od zakończenia biegów na adres wskazany przez zawodnika. Powyższy fakt należy zgłosić do biura zawodów. Biegi drużynowe Półmaraton oraz Mikołajkowa Dyszka - drużyna składa się z 3 osób ( przynajmniej jedna kobieta ) - zapisy drużyn w dniu zawodów - o zdobytym miejscy decyduje łączny czas drużyny

Biegi drużynowe Półmaraton oraz Mikołajkowa Dyszka

- drużyna składa się z 3 osób (przynajmniej jedna kobieta)

- zapisy drużyn w dniu zawodów

- o zdobytym miejscy decyduje łączny czas drużyny

Patroni
medialni

Sponsorzy

V Półmaraton Mikołajkowy • XIII Mikołajkowe Biegi Uliczne • 2018 • biegi.uksatoswoznice.org